×

Nietypowe powitanie. Recenzje, artykuły, opowieści, kultura i ...


Cześć, Witajcie!

Tak, na swoim blogu, w którym jestem gospodynią, mogę się z Wami tak przywitać. Chcecie wiedzieć co tu będzie? O czym będę pisać? Tak? Świetnie, już wyjaśniam.

Mam zamiar dzielić się z Wami moimi pasjami, jak większość lubię czytać książki, oglądać filmy, czy seriale, słuchać muzyki. Stworzyłam takie przeglądy miesięczne, z moimi poleceniami. Wierzę, że ta seria się spodoba. 

Nie wiem czy wiecie, ale kiedyś malowałam (obrazy) i miałam nawet dwie swoje autorskie wystawy. W związku z tym chcę Was wprowadzić w świat sztuki, przedstawić moich ulubionych malarzy, ukochane style, moje inspiracje. Być może pokażę nawet swoje dawne prace. Jeżeli, oczywiście, zechcecie. Będą także relacje z galerii, wystaw prac artystów, jakieś informacje ze świata kultury. 

Lubicie chodzić do teatru? Ja bardzo, tak jak filmy i seriale,
kocham teatr i aktorstwo. Moim marzeniem jako dziecko było zostanie aktorką, jednak nigdy tego nie zrealizowałam. W końcu udział w przedstawieniach w podstawówce, czy liceum się nie liczą, prawda? Zatem jak tylko zobaczę jakąś ciekawą sztukę teatralną, coś co mnie zachwyci, na pewno Wam o tym opowiem. 

Co jeszcze może pojawić się na blogu? Cóż, wszystko zależy od tego o czym chcecie czytać. Mam wiele, wiele tematów, o których mogę poopowiadać. Czy to muzyka (nie to co leci w radio), czy malarstwo, rzeźba, Mongolia, Chiny, Japonia, ich zwyczaje, tradycje. Wierzę, że znajdziecie tu coś dobrego do czytania i chętnie będziecie do mnie wracać. A ja obiecuję pisać, pisać, pisać, dzielić się, inspirować, interesować i zachęcać. Zostańcie ze mną, a nie pożałujecie. 

Do zobaczenia, 
Felicja.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © Felicjada , Blogger